Fisher Price Eğlen ve Öğren Eğitici Köpekçiğin Aktivite Masası

İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : 360,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 313,00 TL(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt

Fisher Price Eğitici Köpekçiğin Aktivite Masası

Bebeğiniz bu aktivite masasında 120'den fazla şarkı, melodi ve cümleyle 4 tanıdık mekanı ziyaret ediyor!Bebeğiniz bu aktivite masasının her köşesinde keşfedecek yeni bir yer (ve tonlarca aktivite) bulacak. Hayvanat bahçesine gidin! Hayvanlarla ilgili şarkıları duymak için silindiri döndürün. Şekilleri hem Türkçe hem İngilizce olarak duymak için düğmelere basın. Çiftlikteki dostlara bir selam verin! Ahırın kapısını açıp kapayın ve "Cee-eee!" oyunu oynayın. Piyano çalmak ve bu sırada sayıları, yiyecekleri ve renkleri tanımak için tuşlara basın. Şimdi Köpekçik'in evine gidelim! Köpekçik'in alfabeyi sayışını dinlemek için evin kapısını açıp kapayın. Zıt anlamlıları öğrenmek için ise ışığı açın. Bebeğiniz telefon tuşuna bastığında Köpekçiği veya Kız Kardeşini arar. Ardından aktivite masasında bebeğinizin oynaması için yeni bir ziyaret noktasının ışığı yanar. Masanın üzerinde bebeğinizi meşgul edecek çok fazla eğlenceli aktivite var! Bebeğiniz artık ayağa kalkabilecek seviyeye geldiğinde masanın bacaklarını takın. Böylece onu ayağa kalkmaya teşvik edin. Her bebek kendine özgü bir hızda gelişir ve öğrenir.

Yaşa Göre Gelişim™ teknolojisi size çocuğunuzun yaşına uygun seviyeyi seçme imkanı tanır. Seviyeyi değiştirerek öğrenme modunu değiştirin. Her seviyede bebeğinizin gelişimine uygun pek çok farklı cümle, şarkı ve ses bulunur.

Yaşa Göre Gelişim™ Teknolojisi
1. Seviye – Keşfetme İlk sözcükler ve sesler, bebeğinizde merak uyandırır!
2. Seviye - Teşvik etme. Bebeğinizi, sorular ve basit talimatlar ile oyuna teşvik eder.
3. Seviye - Taklit etme. Bebeğinizin hayal gücünü geliştirir ve onu eğlendirir. Bebeğiniz taklit oyunları ile öğrenir.

• Köpekçik'in evini, marketi, hayvanat bahçesini ve çiftliği ziyaret etmeyi sağlayan 4 eğlenceli mekan
• Rol yapma oyunun eğlencesine eğlence katan sözler için interaktif telefon tuşuna basın
• 9 ışık ve 120'den fazla şarkı, melodi ve söz
• Yaşa Göre Gelişim™ teknolojisi içerir, böylece 3 farklı oyun seviyesi bebeğiniz ile birlikte büyür
• Bebeğiniz oturarak oynamaktan ayağa kalkıp dolaşmaya hazır olduğunda masanın bacakları ekleyin
• Zıtlıkları, alfabeyi, sayıları, şekilleri, renkleri ve ilk İngilizce sözcükleri öğrenmeye yardım eder
• Telefon, çıngıraklar, çemberler, düğmeler ve açıp kapanabilen kapılar dahil bebeğinizi çok çok çok meşgul tutacak bir sürü aktivite!
• İnce motor becerilerini geliştirir. • Çocuklar için interaktif öğrenme ve rol yapma
Özellikleri:
 
 • Fisher Price Eğitici Köpekçiğin Aktivite Masası, bebekleriniz için en güzel hediye!
 • Fisher Price, çocukluk dönemini eğlenceli hale getirmek ve zenginleştirmek için var.
 • Sunulan ürün ve hizmetlerle küçük çocuklu ailelere, çocuklarına hayat boyu kalıcı olacak becerileri kazandırmaları için destek oluyor.
 • Fisher Price, nesillerdir bunu yapmaya devam eden bir firma, 1930'dan beri.
 • Bebek, bu öğrenme masasının her köşesinde keşfedecek yeni bir yer bulacak.
 • Hayvanat bahçesine gidin ve silindiri döndürüp hayvanlar hakkında şarkılar dinleyin veya İngilizce Türkçe dillerinde şekilleri öğrenmek için düğmelere basın.
 • Çiftliğe bir gezi düzenleyin ve çiftlikteki dostların selamlaması için ahır kapasını açıp kapatın.
 • Piyona çalmak ve sayıları, yemekleri ve renkleri öğrenmek içim tuşlara basın.
 • Şimdi Köpekçik'in evine gidelim.
 • Köpekçik’in alfabeyi sayışını dinlemek için evin kapısını açıp kapatın.
 • Zıt anlamlıları öğrenmek için işe ışığı açın.
 • Yaş Grubu: 6 aydan itibaren
 • Paket Ölçüsü: 56 X 41 X 14cm
Benzer Ürünler
Etiketler
Fisher, Fisher Price, Fisher Price Eğlen, Fisher Price Eğlen ve, Fisher Price Eğlen ve Öğren, Fisher Price Eğlen ve Öğren Eğitici, Fisher Price Eğlen ve Öğren Eğitici Köpekçiğin, Fisher Price Eğlen ve Öğren Eğitici Köpekçiğin Aktivite, Fisher Price Eğlen ve Öğren Eğitici Masası, Fisher Price Eğlen ve Öğren Köpekçiğin, Fisher Price Eğlen ve Öğren Köpekçiğin Aktivite Masası, Fisher Price Eğlen ve Öğren Aktivite, Fisher Price Eğlen ve Eğitici, Fisher Price Eğlen ve Eğitici Masası, Fisher Price Eğlen ve Köpekçiğin Masası, Fisher Price Eğlen ve Masası, Fisher Price Eğlen Öğren Eğitici, Fisher Price Eğlen Öğren Eğitici Köpekçiğin Aktivite, Fisher Price Eğlen Öğren Eğitici Köpekçiğin Aktivite Masası, Fisher Price Eğlen Öğren Köpekçiğin, Fisher Price Eğlen Öğren Köpekçiğin Aktivite Masası, Fisher Price Eğlen Öğren Aktivite Masası, Fisher Price Eğlen Eğitici, Fisher Price Eğlen Eğitici Köpekçiğin Aktivite, Fisher Price Eğlen Eğitici Köpekçiğin Aktivite Masası, Fisher Price Eğlen Eğitici Masası, Fisher Price Eğlen Köpekçiğin, Fisher Price Eğlen Köpekçiğin Aktivite, Fisher Price Eğlen Köpekçiğin Aktivite Masası, Fisher Price Eğlen Köpekçiğin Masası, Fisher Price Eğlen Aktivite, Fisher Price ve, Fisher Price ve Öğren, Fisher Price ve Öğren Eğitici, Fisher Price ve Öğren Eğitici Köpekçiğin, Fisher Price ve Öğren Eğitici Köpekçiğin Aktivite Masası, Fisher Price ve Öğren Eğitici Köpekçiğin Masası, Fisher Price ve Öğren Eğitici Aktivite, Fisher Price ve Öğren Eğitici Aktivite Masası, Fisher ,

Saat 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Covid-19 (Koronavirus) salgınından dolayı yaşanan sipariş yoğunluğu nedeniyle siparişlerin tesliminde 1-2 gün gecikme yaşanabilmektedir.

Kapıda nakit ve kredi kartıyla ödeme seçeneği bulunmaktadır.Kapıda ödeme seçeneği sayesinde hem kredi kartı yada banka hesabı olmayan hemde güven sorunu yaşayan müşterilerimiz güvenli alışveriş yapabilmektedir.

Kapıda ödeme seçeneğinde ekstra ücret talep edilmemektedir.

Ürün iadelerniz için; iade edeceğiniz ürünü ıslak imzalı faturası ile birlikte, UPS Kargo Y1471E kargo kodunu kullanarak depomuza ücretsiz gönderebilirsiniz.

Deyatlı bilgi için iade ve değişim koşullarına bakınız.

Vermiş olduğunuz siparişle ilgili tüm sorularınız ve yaşanabilecek aksaklıklarla ilgili 0 (312) 815 49 59 nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Hafta içi saatleri 09:00-17:00 arasında hizmet verilmektedir. Bu saatler dışında 0 535 513 14 14 nolu Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.